Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

Emrullah Buyankara Adaylık Başvurusunda Bulundu.

Çözüm sürecinde gelinen noktanın çok önemli olduğunun ve hassas bir dönemden geçtiğimizin farkındayız. İnşallah temennimiz odur ki; silahların indiği kardeşlik bağlarının güçlendiği, silahla, sopayla, taşla, molotofla değil,
Bu haber 20 Şubat 2015, Cuma 10:30:38 eklenmiş ve 5651 kez görüntülenmiştir.

 Gençlerimizin bulunduğumuz çağa uygun bir şekilde eğitimli, inançlı, donanımlı, özgün düşüncelere sahip, fikir üreten siyaset kurumunda  daha aktif rol alan bir alt yapıya ulaştığı yeni bir Türkiye’yi ümid ediyoruz. ve bu günlerin yakın olduğuna inanıyoruz.

                Bu önemli süreçte en az AK PARTİ iktidarı kadar Tüm siyasi partilere, sivil toplum kuruluşlarına, barışı, huzuru ve kardeşliği benimseyen tüm fertlere ağır ve tarihi sorumluluklar düştüğünü özellikle ifade etmek istiyorum.

 

                Siyasete AK PARTİ’de başlamış ve uzun yıllar sahada halkın içerisinde çalışmış bir kardeşiniz olarak Bingöl’ü ve Bingöl’lüyü talep ve beklentileri çok iyi bildiğime inanıyorum.

                Teşkilatlarda yetişmem hasebiyle il ve ilçelerdeki teşkilat sorunlarını, sıkıntılarını ve beklentilerini de yine iyi biliyorum.

Bu vesileyle; Siyasetin milletin taleplerini dinleyerek geniş ve katılımcı bir anlayışla yapılmasını

                Hizmetin  bir kesime değil, her kesime yapılma zorunluluğu bölgecilik ve adamcılık değil, genelde Türkiye, yerelde Bingöl odaklı bir siyasi bakışımın olduğunu

                Mazeret değil çözüm üreten Bingöl’ümüzün ve ülkemizin tüm güzel insanlarını kucaklayan özellikle gençlerin ve kadınların siyasette daha aktif rol almasını çok ama çok önemsiyor.

                İlkeli, ahlaklı bir duruş sergileyen bir bakış açısıyla hizmetkarlığınıza talip olduğumu ve bu saydığım ilkelerden asla taviz vermeyeceğimi

                Tüm kamuoyu önünde söz vererek beyan etmek istiyorum.

 Yaşım Genç  olsa da Türkiye’nin son 15 – 20 yıllık yakın siyasi Tarihini yaşayarak analiz ettiğimi düşünüyorum.

2000 yılında Bingöl İmam Hatip Lisesinden mezun olup, 28 şubat kararlarının getirdiği Üniversitelere giriş’te katsayı adaletsizliğin bizzat yaşayan, Yine üniversite koridorlarında başı örtülü hanım kardeşlerimize yapılan hakaretlere ,zulme birebir şahit oldum

Türkiye’nin Ekonomide, dış politikada, sağlıkta, Teknolojide, özgürlükler alanında, ne kadar gerilerde olduğunu hep beraber yaşadık ve gördük.

2002 yılında milletin iradesi ve davasıyla güç alan Büyük lider, Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarının 13 yılda ülkemizi getirdikleri nokta Tüm Dünya ülkelerine örnek olacak, ders olacak nitelikte çok şükür. Yapılan dev hizmetleri, anlatmaya başlasak buna ne saatler, ne günler yeter…

Allah bu cennet vatan için bir çivi dahi çakan herkesten razı olsun

Rahmetli Menderese, Rahmetli Özal’a, Rahmetli Erbakan Hocamıza Selamlar olsun, Türkiye Artık emin ellerde çok şükür.

 

                7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesi 2002 yılından bu yana gönül verdiğim ve şerefle hizmet ettiğim AK PARTİ’den 18 Şubat 2015 tarihi itibariyle Bingöl Milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım.

           02 yılından bu yana ülkemize hizmet eden AK PARTİ’nin bir mensubu olarak, önümüzdeki dönemin Türkiye için çok önemli bir dönüm noktası olduğunun bilinciyle, Çözüm süreci, Yeni Anayasa, 2023,2053,2071 hedefleri ve genel ülke hizmetleri, Ayrıca bu hizmetlerden ilimizin hak ettiği payı alması noktasında 13 yıllık siyasi birikimim, Ayrıca Gençliğimizin vermiş olduğu enerji ve dinamizme inanarak Milletvekili aday adayı oldum.

                Özgüven, samimiyet, inanç ve liyakat gibi ana unsurlarımız olan özellikleri bir arada bulundurabildiğimiz sürece başarıyı yakalamamız için hiçbir engel olmadığına tüm kalbimle inanıyorum.

                Bu bağlamda 13 yıldır Ülkemizi muhasır medeniyetler seviyesine ulaştırmak ve milletimize daha müreffeh bir gelecek hazırlamak için gece gündüz demeden samimiyetle çalışan Başta Cumhurbaşkanımız ve kurucu Liderimiz Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet DAVUTOĞLU  tüm çalışma arkadaşları ve gönül dostlarına bağlılığımı özellikle ifade etmek istiyorum.

                Bu vesileyle AK PARTİ Bingöl milletvekili aday adayı olan herkese başarılar diliyor, Memleketimiz ve Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

                Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılarımı sunuyor ve yeni dönemim Ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum…

 

                 

 

 

 

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber