sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop jartiyer sex shop
Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

Kığı’da ücretli öğretmen alınacak

Bingöl’ün Kığı ilçesine bağlı eğitim kurumlarında askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine, ücretli öğretmen alınacak.
Bu haber 2016-09-02 08:12:00 eklenmiş ve 33681 kez görüntülenmiştir.

Bingöl’ün Kığı ilçesine bağlı eğitim kurumlarında askere giden, ücretsiz izne ayrılan ve raporlu olanların yerine, Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün Yönetici ve Öğretmenlerin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararının 9. maddesi ile Milli Eğitim Bakanlığının 2011/43 No’lu Genelgesinde belirtilen kriterler doğrultusunda ders karşılığında ücretli öğretmenler alınacak. Yapılan açıklamada; "Görev almak isteyenlerin aşağıdaki başvuru takvimi çerçevesinde ekteki matbu dilekçe örneğine uygun olarak hazırlanan dilekçe ve istenen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Bölümüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.  Görevlendirmeler Bakanlığımızın atama kriterlerine göre alan bazlı KPSS 10 ve KPSS 121 Öğretmenlik Alan Puanı üstünlüğüne göre yapılacaktır. Ancak öğretmen istihdamında güçlük çekilen ulaşım barınma gibi uzak köy okullarındaki görevlendirmelerde idarenin takdir hakkı saklıdır. Oluşturulan sıralama listesine göre KAYMAKAMLIĞIMIZCA uygun görülenler arasından görevlendirme yapılacaktır. Görev verilenlerden, verilen göreve gitmeyenler bu eğitim öğretim yılı içerisinde görev alma hakkını kullanmış sayılacak ve tekrar görev verilmeyecektir. Görevlendirmelerde görev alacak kişilere matbu dilekçede belirttikleri telefonlarına, telefon ile ulaşılacak olup, adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 

İSTENİLECEK BELGELER 

• Dilekçe (İl Milli Eğitim Müdürlüğünden elden veya Müdürlüğümüze ait resmi İnternet adresinde temin edilecektir. http://bingol.meb.gov.tr) 

• Diploma/Mezuniyet Belgesi/Çıkış Belgelerinin aslı gösterilmek kaydıyla fotokopisi 

• Diploma Denklik Belgesi (Yurtdışı Okullardan Mezun Olanlar İçin) 

• Varsa Orta Öğretim Alan Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans veya Pedagojik Formasyon Belgesi 

• Nüfus Cüzdan Fotokopisi 

• 2016 KPSS 10/ KPSS 121 Sınav Sonuç Belgesi 

• Dilekçeye eklenmek şartıyla şahsen başvuruda bulunulacaktır 

• Okul Öncesi alanında görev almak isteyen Önlisans düzeyindeki adayların yukarıda ki belgelere ek olarak daha önce görev yapmış olanların sigortalılık gün sayısını gösteren SKG dökümünü ibraz etmeleri gerekmektedir.

İlçelerde görev almak isteyenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince yapılacak duyuruya istinaden görev almak istedikleri İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Görevlendirmeler eş zamanlı yapılacağından birden fazla ilçeye başvuruda bulunanların Müracaatları dikkatte alınmayacaktır. 

BAŞVURU TAKVİMİ 

Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) Gerektirmeyen Alanlar Bakımından (KPSSP10): 24/08/2016-09/092016. Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT) Gerektiren Alanlar Bakımından (KPSSP121): Alan sınavı açıklandıktan 09/09/2016 tarihine kadar. Diğer Üniversite ve Önlisans/Yüksek Okul Mezunları için: 24/08/2016-09/092016 


 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİNGÖL HABERİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber