vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

AK Parti yönetimine ‘Toplumsal Sözleşme’ benzetmesi

AK Parti İl Yönetimini deneyimli isimlerden ve donanımlı gençlerden oluşturduklarını bu yönüyle birleştirici bir güç olduklarını söyleyen AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler yönetimlerine ‘toplumsal sözleşme’ benzetmesinde bulundu.
Bu haber 2018-01-17 18:54:07 eklenmiş ve 364 kez görüntülenmiştir.

AK Parti hükümetleri döneminde Bingöl’e yapılan yatırımların, Cumhuriyet tarihi boyunca Bingöl’e yapılan yatırımlardan daha fazla olduğunu söyleyen AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Çapakçur Köprüsü, Devlet Hastanesi Binası ve yolların AK Parti hükümetleri döneminde yapıldığını hatırlatarak SÜTAŞ’ın da Bingöl’de açacağı entegre tesisin artık yapılmış sayılabileceğini söyledi.

‘Kuzey ilçeleri söylemi ayrıştırıcı’

AK Parti İl Başkanı olarak atanan ve ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen olağan il kongresinde İl Başkanı seçilen Mehmet Hanefi Güler, Bingöl basınıyla bir araya geldi. İl yönetimi kadrosunun oluşma sürecinde açıklamalarda bulunan Güler, yönetim listesinde ki isimlerin akil insanlardan, aşiret liderleri ve deneyimli siyaset adamlarının yanı sıra donanımlı genç isimlerden oluşturduklarını söyledi. Kuzey ilçeleri söyleminin teşkilat içerisinde yasaklandığını ve kullanmadıklarını söyleyen Güler, ayrıştırıcı bir dil kullanmaktan uzak durduklarını ve ilçelerin bölgesel değil kendi isimleri ile hitap edileceğini söyledi. Yönetim listesini oluştururken seçmen sayısı oranınca ilçelerden yönetime isim aldıklarını söyleyen Güler, Kuzey ilçelerine yeterli düzeyde temsil hakkı verilmiyor eleştirilerinin de, bazı kesimler tarafınca sırf eleştiri yapabilmek için yapıldığını ve bu tip söylemlerin alışılageldik olduğunu söyleyerek ‘bu eleştiriyi yapanlara kağıt kalem versek kendileri de tam anlamıyla söyledikleri tarzda bir liste oluşturamaz.’ Dedi.

‘Yönetimde ki isimler kamu kurumlarıyla işi olmayacak kişiler’

Yönetim listesinde ki isimlerin kamu kurumlarıyla işi olamayan, özel sektörde iş yaşamlarını sürdüren kişilerden oluşturduklarını dile getiren Güler, yönetim listesini oluştururken bu duruma özellikle dikkat ettiklerini söyledi.  İş-Kur alımları, özel güvenlik alımI, hastanelere temizlik görevlisi almakla işsizlik sorunun çözülmeyeceğini ve bu sorunun çözümü için yönetim listesini oluştururken iş yaşamının içerisinde yer alan isimlere yer verdiklerini aynı zamanda uzlaştırıcı gücü olan ve ‘ihtiyar heyeti’ olarak tanımladığı isimlerden oluşturduklarını söyledi.

 

AK Parti İl Yönetimini deneyimli isimlerden ve donanımlı gençlerden oluşturduklarını bu yönüyle birleştirici bir güç olduklarını söyleyen AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler yönetimlerine ‘toplumsal sözleşme’ benzetmesinde bulundu. Deneyimli isimlerin aşiret kavgaları ve kız çarıma gibi sorunların çözümünde devreye gireceğini ve bu yönüyle de AK Parti İl Başkanlığı yönetiminde yer alan isimlerin birleştirici gücüyle Bingöl halkıyla toplumsal sözleşme imzalayacaklarını dile getirdi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİNGÖL HABERİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber