vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

Güler ‘Kurtuluşumuz hayvancılıktır’

AK Parti Bingöl İl Başkanı M. Hanefi Güler, Bingöl’de ticaret için hammadde olmadığını ve limanların yakın olmadığını söyleyerek ‘kurtuluşumuz hayvancılıktır’ dedi. Güler SÜTAŞ için temel atma tarihi verdi.
Bu haber 2018-02-15 16:43:35 eklenmiş ve 924 kez görüntülenmiştir.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Ak Parti İl Başkan adaylarıyla toplantı düzenledi. Birlik ve beraberlik mesajları veren Güler, Güçlü ve kararlı bir hükümetimiz var. Her dönem hükümete destek veren ilimiz daha ileriye taşımak için sizin fikirlerinizden, projelerinizden, düşüncelerinizden istifade etmek istiyoruz. Doğruluk, dürüstlük içerisinde birbirimize güç ve destek olalım. Bingöl, il olma bilinci kazanıyor. Bölgeciliği ayaklar altına alarak, toparlayıcı, birleştirici bir yapı oluşturmalıyız. Bireyselcilikten çok toplumsal çözümler bularak ilimizi kalkındırmamız lazım. Bingöl menfaatleri bütün şahısların önündedir. Dava kültürüyle hareket ederek teşkilatımızı köprü olarak kullanarak vatandaş ile Ankara arasında koordinasyonu kurmamız lazım.

En büyük önem verdiğimiz proje SÜTAŞ projesidir. İnşallah Mart ve Nisan gibi temel atacağız. Han, etçilik ve sütçülük sektöründe patlama yaşanacak.

 İlimizde ticaret yapmak için ham madde yok, limanlara da yakın değil. Kurtuluşumuz hayvancılıktadır. KOSGEB aracılığıyla SÜTAŞ’ın Aksaray, Bursa Karacabey ve İzmir Tire fabrikalarına iş gezileri düzenleyerek, çiftçilerimizin, girişimci ve iş adamlarımızın oradaki fabrikaların çevresel ve ekonomiksel etkilerini yerinde gözlemlemelerini sağlayarak, ilimize yapılacak yatırımın daha hızlı benimsenmesi için ve daha hızlı verim alınması için bir planlama yapmayı düşünüyoruz. Bingöl esnafının kalifiye eleman ihtiyacını gidermek için İŞKUR ile irtibata geçerek, örneğin avukatların icra kâtibi ihtiyacı, şirketlerin ön muhasebe eleman ihtiyaçlarına yönelik vatandaşlarımıza iş garantili eğitimler vereceğiz. Geçen günlerde Özgül Holding şirketi Karlıova Dağlarına rüzgâr enerjisi kuracağını açıkladı. 1 yıl içerisinde tamamlanacak projeyle 250 kişiye iş imkânı sunulacak. Termal Turizm ve Kış Turizmini geliştireceğiz. Hesarek Kayak Tesisi’nin geliştirilmesi için master planı devreye sokulacak. Yerel dinamikleri hayata geçirerek, Bingöl’de üretilen ürünlerin tüketilmesi konusunda şehir milliyetçiliği yapmamız gerekiyor. Finans birliği yaparak güçlerimizi birleştirip, projeler geliştirmeliyiz. İl Başkan Adaylarıyla toplantımızı kongreden önce yapmayı düşünüyorduk fakat zamanımız kısıtlı ve programlarımız yoğun olduğu için bugüne nasip oldu. Katılım sağladığınız için teşekkür ederim” dedi.

 

İl Başkan adaylarıyla toplantı, adayların söz alarak düşüncelerini ifade etmesiyle devam etti. Yerel yönetim hizmetlerinin arttırılması, gençlik ve manevi kalkınma projelerine önem verilmesi, kara propagandanın önlenmesi ve düzenle olarak toplantılar düzenlenmesi diyalog içerisinde kalınması hususlarında mutabık kalındı. 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİNGÖL HABERİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber