vibratör   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı   pet shop  
avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   avcılar sex shop   avcılar sex shop   beylikdüzü sex shop   beylikdüzü sex shop   samsun sex shop   samsun sex shop   vibratör   izmir sex shop   izmir sex shop   izmir sex shop    sex shop   saç bakım   jartiyer takımı   sex shop   işitme cihazı  
Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

‘‘Bu Sefer Üç Sıfır Olsun’’

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl genel seçimlerinde Yüzde 71, yüzde 67, yüzde 65 oy oranları aldıklarını hatırlatarak, Bingöl’de yine çok yüksek oy oranıyla bu defa üç milletvekili hedeflediklerini söyledi.
Bu haber 2018-06-06 19:12:39 eklenmiş ve 182 kez görüntülenmiştir.

 

AK Parti Bingöl teşkilatı, Bingöl’de ki kanaat önderleri ve Sivil Toplum Kuruluşları ile iftar programında bir araya geldi. Programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, ‘‘ 24 Haziran tarihi bir seçimdir ve Allahın izniyle 24 Haziranda Bingöl ayrı bir tarih yazacak inşallah. Ben bugüne kadar Bingöl’de üç tane ayrı genel seçime girdim. Yüzde 71, yüzde 67, yüzde 65 gibi çok yüksek oy oranlarıyla Bingöl halkı bize destek oldu. Bu seçimde de Allahın izniyle, milletimizin duası ve desteğiyle inşallah yine tarihi bir oy alacağız. Onu şimdiden görüyoruz. Sahada görüyoruz ve saha ile ilgili yaptığımız çalışmalardan görüyoruz. Daha öncede yüksek bir oy aldığımız halde 3-0 yapamadık ama bu sefer diyoruz ki üç sıfır olsun Allahın izniyle.’’ Dedi.

HİZMETLERİ BİRİLERİ GÖRMÜYOR, VATANDAŞ GÖRÜYOR

16 yıllık AK Parti iktidarında Bingöl’e birçok yatırım yapıldığını söyleyen Yılmaz, bu yatırımların belli bir kesim tarafından bilinçli olarak görülmediğini söyledi. Yılmaz, ‘‘Bu seçim deminde söylediğim gibi tarihi bir seçim, bu seçimde yeni sistemin ilk uygulanışını göreceğiz. Yeni yönetim sistemine göre Cumhurbaşkanını seçtiğimiz, yeni yönetim sistemine göre meclisi seçtiğimiz ilk seçim olacak bu seçim ve ondan sonra yeni bir hamleye girişecek Türkiye Allahın izniyle. 16 yılda Türkiye’de ve Bingöl’de liderimizin, Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın yaptıkları ortadadır, hizmetleri ortadadır, AK partinin yaptıkları ortadadır. Her ne kadar birileri görmemeye çalışsa da hizmetleri halkımız görüyor. Havalimanını görüyor, üniversiteyi görüyor, yolları görüyor, hastaneleri, okulları görüyor, köylere giden parke taşlarını görüyor, dula, yetime, muhtaca yapılan hizmetleri görüyor, ekonomimizin geldiği noktayı görüyor, dünya siyasetinde ülkemizin geldiği noktayı görüyor. Fakat biliyorsunuz Cenabu Allah’ta yüce kitabında buyuruyor, bazı insanların gözleri var görmezler, kulakları var duymazlar, kalpleri var düşünmezler, tefekkür etmezler ama onlar ne derse desin vatandaş duyuyor, biliyor, görüyor ve tefekkür ediyor. İşte bu sayede çok şükür AK parti Bingöl’de çok şükür güçlü, siz o çığırtkanlık yapanlara bakmayın, bağırıp çağıranlara bakmayın, sosyal medyada bin türlü isim altında algı oluşturmaya çalışanlara da bakmayın, siz bu sessiz çoğunluğa bakın. Vatandaşımıza bakın, sokaklara bakın, köylere, mahallelere bakın. Ben bunu vatandaşımızın gözünde görüyorum Allahın izniyle tarihi bir oy alacağız ve hedefimize ulaşacağız.’’ İfadelerini kullandı.

SÜTAŞ’TAN SANKİ BİR BAKKAL DÜKKÂNI GİBİ HAHS EDİYORLAR

SÜTAŞ yatırımının bilinçli bir şekilde küçümsendiğini belirten Cevdet Yılmaz, ‘‘Öncelikle en fazla üzerimizde durduğumuz SÜTAŞ, birleri bahs ederken sanki bir bakkal dükkânı gibi hahs ediyorlar. SÜTAŞ 733 trilyon liralık bir yatırım. Doğu Anadolu’da hiçbir yerde olmayan bir yatırım, Bingöl’e geldi bu yatırım Allaha şükür olsun. Onunla birlikte irili ufaklıda küçük işletmeler kurulacak, başka yatırımlar olacak onları da katıp 1 katrilyon’dan bahs ediyoruz. Bin kişiye doğrudan istihdam, on bin aileye dolaylı yoldan hizmet edecek bit yatırım. SÜTAŞ yatırımı AK parti döneminde geldi, Cumhurbaşkanımızın himayesinde geldi, Başbakanımızın himayesinde geldi, Bakanlarımızın desteğiyle, bütün milletvekillerimizin çalışmasıyla geldi. Bunu küçültmeye çalışanların Bingöl sevgisini, Bingöl’e duydukları sevgiyi sizin takdirlerinize bırakıyorum. Siyaset bizde şahsi bir mesel değil, biz ben diyenlerin partisi değiliz, biz, biz diyenlerin partisiyiz.’’ Dedi.

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ MÜJDESİ

Bingöl Üniversitesinin Diş Hekimliği Fakültesinin öğrenci alacağını müjdeleyen Yılmaz, ‘‘Elazığ havalimanına indiğimizde YÖK Başkanımız aradı beni, uzun zamandır biliyorsunuz Diş Hekimliği Fakültemiz kuruldu, Hukuken ama fiilen öğrenci alamıyorduk. Rektörümüze de teşekkür ediyorum, bir takım hukuki işlemler başlattılar. Bizde bu konuyu takip ettik ve bana müjdeyi verdi. Diş hekimliği fakültemiz hayata geçiyor, hayırlı uğurlu olsun inşallah. Bingöl artık Diş Hekimliği Fakültesi olan bir il olacak ve bu üniversitemize ayrı bir değer katacak ve ayrı bir anlam ifade edecek. Yolda gelirken bir mesaj geldi bana TOKİ’den, TOKİ’den gelen mesajda bana şunu söylüyor, ‘Sayın Bakanım, Bingöl merkez Hükümet Konağı ihalesi 31/07/2018 tarihinde yapılacaktır.’ İnşallah yeni Hükümet Konağımızda Temmuz sonunda ihale edilecek. O bittikten sonra mevcudu ne yapacağız? Millet bahçesi yapacağız. Altını da otopark yapacağız. Eksik kalan yollarımızı yapacağız, hastanelerimizde şehir kampusu yapacağız, eğitimimizde az bir eksiklik kaldı. Tam gün eğitime aşağı yukarı geçmiş durumdayız o eksiklerimizde tamamlayacağız. Gençlerimize daha fazla iş, daha fazla istihdam için iş adamlarımızla birlikte çalışacağız.’’şeklinde konuştu.

ETİKETLER : ‘‘Bu Sefer Üç Sıfır Olsun’’
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer BİNGÖL HABERİ haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber