Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri

Barakazi Başkanlık koltuğuna oturdu

Pazar günü yapılan seçimlerden galip ayrılan Ak Parti Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi, Hatice Belgin Gençlik merkezinde bulunan Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.
Bu haber 03 Nisan 2014, Perşembe 11:47:44 eklenmiş ve 1775 kez görüntülenmiştir.

İlçe Seçim Kurulundan Mazbatasını alan ve Bingöl Belediye Başkanlığı görevi resmileşen Yücel Barakazi belde Belediye Başkanları ve il genel meclis üyeleri ile birlikte geldiği Hatice Belgin Gençlik Merkezinde Belediye Başkan vekili Şeyhmus Becerikli’den Belediye Başkanlığı mührünü teslim aldı. Zorlu bir seçim maratonundan sonra Ak Parti yöneticileri, Ak Parti teşkilat üyeleri ve Encümen adaylarımız ile birlikte zorlu bir kampanya yürüttüklerini ifade eden Barakazi törende kısa bir açıklama yaptı. Barakazi, “ Zorlu bir seçim maratonundan sonra Ak Parti yöneticileri, Ak Parti teşkilat üyeleri ve Encümen adaylarımız ile birlikte yürüttüğümüz kampanya 30 Mart itibari ile sona erdi. Allaha hamdolsun ki bu kampanya sonunda seçimde biz açık ara önde çıktık. Partimiz açısından bu bir zaferdir. Yalnız bu gün itibari ile mazbatalarımızı aldıktan sonra görev süremiz başladı” dedi.

 

Seçim sürecinde ne söylediysek seçim sonrasında da bunun arkasındayız

Şehirde yapılması gereken büyük eksiklikler olduğunu ifade eden Barakazi, “Görev ve sorumluluğumuzun çok ağır olduğunu bu şehirde çok büyük eksik hizmetler olduğunu biliyoruz. Herkes seçim maratonunu yorucu bulur ama asıl yorgunluk şimdi başlayacak inşallah ekibimiz ile birlikte bütün arkadaşlarımız ile birlikte Bingöl’e güzel hizmetler yapacağız. Seçim kampanyasını yürütürken iddialı bir şekilde ortaya çıktık ve güzel işler başaracağımız iddiamız olduğunu her seferinde yeniledik tabi seçim öncesi söylediklerimizin insanların aklında yarattığı çağrışım bunların iddialardan ibaret olduğu ve bunların seçim sonrasında değişeceğini düşünen insanlar ile karşılaştık. Seçim sürecinde ne söylediysek seçim sonrasında da bunun arkasındayız inşallah Bingöl’e bu dönem Ak Parti belediyeciliğini getirerek Bingöl’ü güzel bir şehir yaşanılabilir bir şehir boyutunda çok ciddi katkılar sunacağız” dedi.

Bingöl’de hizmet açısından ciddi eksiklikler olduğunu ifade eden Barakazi, “Bingöl’de hizmet açısından ciddi eksiklik var. Yaptığımız çalışmalar sırasında bu eksiklikler ile sıkça karşılaştık görüştüğümüz vatandaşların çoğundan şehir ile ilgili şikâyetler ve onların fikirlerini aldık

 

rekor oranda oy ALACAĞIMIZI HER yerde söyledik

Seçim ile ilgili adaylıktan itibaren çok iddialı olduklarını söyleyen Barakazi, “ Rekor oranda oy alacağımızı her yerde söyledik çok inandırıcı gelmedi insanlara Bingöl tarihi boyunca yüzde 50’yi geçen hiçbir parti olmamış Allaha şükürler olsun biz yüzde 58 oy aldık bunun anlamı şudur sadece belirli kesimler belirli bölgeler belirli çevreler bize oy vermedi Bingölün her tarafından her kesiminden oy aldık.  Bizim açımızdan bunun anlamı bizde Bingöl’e tüm kesimlere tüm çevrelere bütün insanlarımıza hizmet için varız diyoruz” açıklamasında bulundu.

kimsenin boyunduruğuna girmeyeceğiz

Seçim sonrasında Parti ile ilişkilerinin asgari düzeye indirileceğini ifade eden Barakazi, “Seçimlerden sonra parti ile bizim münasebetimiz asgariye inecek ve herkesin Başkanı oluruz Encümen Arkadaşlar, Meclis üyeleri de herkesin Encümeni ve Meclis üyesi olacaklar. daha önce iddia ettik dedik biz herkese eşit olacağız kimseyi kayırmayacağız kimsenin çemberine girmeyeceğiz kimsenin boyunduruğuna girmeyeceğiz bunu buradan tekrar söylüyorum bu olmayacak Bingölün layık olduğu duruş layık olduğu durum ne ise Bingöl o hale gelecek o kadar iddialıyız” dedi.

 

 

Seçim süreci boyunca parti teşkilatlarının çok çalıştığını ifade eden Barakazi, çalışmalara destek veren gönüllülere de verdikleri katkılardan dolayı teşekkür etti Barakazi,            “Bu seçim sürecinde teşkilatımız çok çalıştı yoruldu ama bir o kadar yorulan ve katkı sağlayan gönüllüler vardı. Gönüllüler çalışan ekipler içerisinde yer alarak hepimize parmak ısırtacak derecede performans sergilediler bunun dışında aslında kendi dünyalarında çıkmadan sessizce çalışma yapan kahramanlarda var onları biliyoruz ve çok teşekkür ediyoruz”dedi.

Barakazi konuşmasını şu sözler ile noktaladı, “Bingöl seçim atmosferi açısından sakin dedikodudan uzak didişmeden uzak başka böyle bir kampanya geçirmemiştir.

Diğer siyasi partilerinde bu duruma ciddi katkıları oldu diğer partiler de çekişmeden sürtüşmeden uzak durdular. Diğer parti adaylarının direkt ve dolaylı olarak bu festival havasında geçen seçim havasına katkılarından dolayı hepsine canı gönülden teşekkür ederim

Şimdi artık sorumluluk aldık sorumluluk omuzlarımızda şuandan itibaren inşallah Bingöl’e güzel hizmetler sunacağız”dedi.

 

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜNYA haberleri

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
Anket

Bingöl'ün Sesi Gazetesi Bingöl haberleri
© Copyright 2017 Bingöl Haber bingölunsesi haber bingöl Gazete . Tüm hakları saklıdır. Bu site bingölun sesi Gazetesi Haber ön muhasebe programı bingöl billboard reklam
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
BİNGÖL HABERİ
bingöl bilgisayar firmaları
bingöl haberleri
bingöl haber